Põhjamaade tõstukijuhi koolitus

Põhjamaade tõstukijuhi koolitus

Koolitus on mõeldud inimesele kelle on Eestis juba varem tehtud tõstukijuhiload ja soovib minna Soome Norra Rootsi Taani või Islandile tööle tõstukijuhiks või tahab panna tasku väärtusliku paberi mis kindlustaks tööleidmise Põhjamaades.

  • Maht: 3h 30 min
  • Õppekeel: eesti või vene keel
  • Valdkond: Transporditeenused
  • Tüüp: Grupikoolitus

Vähesena Eestis omame litsentsi koolitada tõstukijuhte ka põhjamaadesse: Soome, Rootsi, Norra, Taani ja Islandi.

Põhjamaades kehtivate Tõstukijuhi lubade tegemiseks on kaks võimalust:
Kui sul on Eestis kehtivad tõstukijuiload juba olemas, siis on võimalik lisakoolitusena omandada lisateadmisi põhjamaade seadustest mis ajaliselt ei kesta kauem kui 3,5 tundi. Pärast teoorialoenguid kontrollime üle praktilise sõiduoskused.
Kui sul aga tõstukiluba ei ole siis tuleb läbida tõstukijuhtide baaskursus kõigist tõstukiga seotud etappidest ja teostada teooriaeksam ja praktiline õpe mille ajaline kestvus on 16 tundi

Meie koolituse läbides saab koolitatav omale laaduri, teleskooplaaduri ja sisetranspordi liikurmasina, tõstekahvli, -kopa, konteinerhaaratsi või muu haaratsiga sisepõlemismootori või elektriajamiga kahveltõstuki, teleskooplaaduri (nn upitaja), kompaktlaaduri (nn bobcat), frontaallaaduri, virnastaja ja kärude kutsetunnistuse.

Põhjamaade tõstukilube on võimalik ka eraviisiliselt teha, kui sul on eelnevalt Eestis kehtivad tõstukijuhiload juba olemas
Kirjuta või helista meile ja lepime kokku koolituse üksikasjad

Registreeri koolitusele